Як користуватися електронним направленням

ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТА
Електронне направлення, як і декларація – ключ до безоплатних послуг у Програмі медичних гарантій. І лікарі первинки, і вузькі спеціалісти можуть виписувати пацієнтам електронні направлення.
Усе залежить від того, у кого лікується пацієнт і які обстеження потрібні лікарю, щоб оцінити його стан здоров’я.

  • 1
    Педіатр, терапевт або сімейний лікар нашого медцентру

    Виписує направлення на будь-які дослідження, необхідні пацієнту: УЗД, рентген тощо. А також до лікарів вузького профілю — онколога, гастроентеролога та інших, якщо пацієнт потребує такого обстеження.
  • 2
    Вузький фахівець державного мед закладу
    За результатами огляду також може ухвалити рішення, що пацієнту потрібна, наприклад, гастроскопія чи будь-яке інше дослідження в межах Програми медгарантій — і створити відповідне електронне направлення. Для цього пацієнту не потрібно повертатися до лікаря первинки. Це пришвидшує отримання необхідних медичних послуг.
✓ Кожне е-направлення має свій номер у системі.
Пацієнт отримує номер направлення в смс на телефон, який вказаний у декларації з лікарем. Номер направлення складається із 16 символів (цифр та літер) і виглядає приблизно ось так: 0000-К4НК-9Т6М-3А20.
Якщо зручніше, можна попросити роздруковане направлення.
Як користуватися електронними направленнями?
✓ Е-направлення створюється лише в електронній системі охорони здоров’я лікарем, який в ній авторизований
✓ Лікар може змінити чи виправити направлення, тільки шляхом скасування і створення нового
✓ В е-направленні не вказується ні заклад, ні лікар, до якого направляють пацієнта, лише код послуги та інформація про заклад і лікаря, який його створив. Місце отримання послуги пацієнт обирає самостійно. В будь-якій лікарні України, яка має контракт з НСЗУ.Але є виключення. Коли відбувається переведення пацієнта на рівні “стаціонар-стаціонар”, тоді заклад вказується.
Щоб отримати електронне направлення - залиште заявку
Отримати послугу за направленням можна незалежно від місця проживання в будь-якій лікарні, яка надає дані послуги за контрактом з НСЗУ.
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.